депутати
  Поділитись


сортувати за радами

Депутат ВідгукиРада
   Бінусов Михайло Маркович [ПФ] 2 [ 0/1 ] Черкаська міська
   Полозов Віктор Олександрович [Черк] 2 Черкаська обласна
   Лукирич Станіслав Іванович [РПЛ] 2 [ 0/1 ] Черкаська міська
   Верета Віталій Іванович [ПФ] 2 Катеринопільська районна
   Цегвінцева Альона Володимирівна [ПВД] 1 Черкаська міська
   Тищенко Сергій Олександрович [РПЛ] 1 [ 0/1 ] Черкаська міська
   Діскант Роман Володимирович [ВОБ] 1 Черкаська міська
   Фомич Микола Володимирович [Самоп] 1 Черкаська міська
   Згіблов Олександр Георгійович [ПВД] 1 Черкаська міська
   Шило Максим Віталійович [Своб] 1 Черкаська міська
   Редько Роман Васильович [Відро] 1 Черкаська обласна
   Муцалханов Олександр Леонідович [РПЛ] Черкаська районна
   Стеблина Василь Іванович [ПФ] Смілянська районна
   Овчаренко Дмитро Володимирович [Своб] Христинівська районна
   Кузьменко Григорій Михайлович [Черк] Черкаська міська
   Вільгурський Василь Миколайович [ВОБ] Кам'янська районна
   Доманський Володимир Миколайович [БПП] Черкаська обласна
   Пучка Федір Васильович [Афг] Драбівська районна
   Гугленко Віктор Володимирович [Афг] Чигиринська районна
   Гончаренко Віктор Григорович [ВОБ] Черкаська обласна
   Гончарук Сергій Михайлович [РПЛ] Христинівська районна
   Кисіль Олександр Миколайович [Аграр] Уманська районна
   Кіта Ігор Мечиславович [БПП] Черкаська міська
   Згуровський Володимир Миколайович [Аграр] Драбівська районна
   Зінченко Григорій Миколайович [ПФ] Чорнобаївська районна
   Задирака Микола Іванович [ПФ] Катеринопільська районна
   Вельбівець Олександр Іванович [ПФ] Черкаська обласна
   Веретільник Василь Васильович [ПФ] Смілянська районна
   Волков Артур Анатолійович [Афг] Звенигородська районна
   Рудий Володимир Валерійович [БПП] Уманська районна
   Цапок Володимир Анатолійович [РПЛ] Христинівська районна
   Веретільник Віталій Васильович [БПП] Черкаська обласна
   Нечитайло Петро Миколайович [БПП] Городищенська районна
   Луговський Віталій Леонідович [БПП] Черкаська районна
   Заїка Раїса Іванівна [Черк] Золотоніська районна
   Ямковенко Юрій Олександрович [НК] Маньківська районна
   Шидлаускас Наталія Миколаївна [БПП] Чорнобаївська районна
   Невмитий Володимир Іванович [ВОБ] Звенигородська районна
   Анопрієнко Володимир Михайлович [ПФ] Жашківська районна
   Легойда Світлана Михайлівна [Відро] Черкаська обласна
   Черкасов Дмитро Михайлович [Черк] Лисянська районна
   Заболотній Валерій Іванович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Лаціна Павло Олександрович [РПЛ] Тальнівська районна
   Давиденко Олексій Григорович [Укроп] Черкаська обласна
   Степанюк Юрій Анатолійович [РПЛ] Уманська районна
   Куча Андрій Іванович [Своб] Черкаська міська
   Алексєєв Юрій Олександрович [БПП] Звенигородська районна
   Циба Леонід Іванович [Черк] Чорнобаївська районна
   Дюжакова Альбіна Асбатівна [Черк] Драбівська районна
   Єщенко Ліліана Валентинівна [ПФ] Канівська районна
   Томіленко Віктор Дмитрович [Черк] Лисянська районна
   Кулініч Владислав Віталійович [Черк] Черкаська обласна
   Гордій Микола Васильович [БПП] Уманська районна
   Шевченко Роман Володимирович [Самоп] Черкаська міська
   Бордун Анатолій Володимирович [ПФ] Христинівська районна
   Антонюк Олександр Васильович [Афг] Звенигородська районна
   Ковбоша Оксана Романівна [Своб] Черкаська обласна
   Якименко Людмила Анатоліївна [ГрПоз] Тальнівська районна
   Савіовський Юрій Петрович [РПЛ] Шполянська районна
   Брайченко Сергій Миколайович [РПЛ] Чигиринська районна
   Копійченко Володимир Петрович [ПФ] Черкаська обласна
   Коломієць Володимир Васильович [БПП] Черкаська обласна
   Кокодзей Володимир Миколайович [Відро] Черкаська обласна
   Насальська Лариса Олександрівна [БПП] Золотоніська районна
   Коротков Олександр Григорович [ПФ] Черкаська обласна
   Гавриленко Олег Іванович [ВОБ] Кам'янська районна
   Акопян Артур Акопович [Укроп] Черкаська міська
   Лосіцький Володимир Миколайович [Аграр] Золотоніська районна
   Білоха Наталя Михайлівна [БПП] Драбівська районна
   Гонтар Валентина Олексіївна [Черк] Чорнобаївська районна
   Мусієнко Василь Іванович [Черк] Драбівська районна
   Римський Ігор Олександрович [ПФ] Смілянська районна
   Лисогор Алла Олександрівна [Черк] Канівська районна
   Вовчанівський Віктор Володимирович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Шатайло Юрій Григорович [Аграр] Монастирищенська районна
   Кутова Валентина Валентинівна [НП] Тальнівська районна
   Кисіль Анатолій Іванович [ВОБ] Уманська районна
   Бурячинський Володимир Степанович [БПП] Черкаська міська
   Ніколенко Ольга Петрівна [ПФ] Катеринопільська районна
   Гладишенко Володимир Андрійович [ВОБ] Корсунь-Шевченківська районна
   Глухенький Володимир Степанович [Черк] Тальнівська районна
   Біляєв Віктор Володимирович [РПЛ] Уманська районна
   Чапрак Юрій Вікторович [ПФ] Жашківська районна
   Клівак Василь Миколайович [Укроп] Лисянська районна
   Данчишен Анатолій Федорович [РПЛ] Золотоніська районна
   Логвиненко Іван Васильович [Черк] Канівська районна
   Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич [БПП] Черкаська обласна
   Коцюбенко Василь Володимирович [БПП] Уманська районна
   Городничий Анатолій Миколайович [РПЛ] Чорнобаївська районна
   Вовк Володимир Миколайович [ПФ] Маньківська районна
   Шевчук Людмила Станіславівна [Аграр] Монастирищенська районна
   Новицький Ігор Валерійович [БПП] Тальнівська районна
   Попудін Олександр Сергійович [РПЛ] Драбівська районна
   Левченко Володимир Віталійович [ВОБ] Маньківська районна
   Грозний Валерій Вікторович [ПФ] Смілянська районна
   Осадчий Юрій Олексійович [Черк] Звенигородська районна
   Ковела Сергій Васильович [Аграр] Городищенська районна
   Сілко Лариса Аркадіївна [Укроп] Черкаська обласна
   Голик Андрій Васильович [ПФ] Катеринопільська районна
   Кохан Олександр Григорович [Черк] Звенигородська районна
   Похольчук Роман Володимирович [Відро] Черкаська обласна
   Григоренко Олександр Миколайович [РПЛ] Корсунь-Шевченківська районна
   Музика Віктор Миколайович [Аграр] Уманська районна
   Івахненко Лідія Семенівна [Афг] Чигиринська районна
   Гуськов Микола Володимирович [БПП] Черкаська районна
   Бялківський Василь Дорофійович [ПФ] Смілянська районна
   Лебідь Микола Іванович [ВОБ] Звенигородська районна
   Зоренко Павло Михайлович [БПП] Канівська районна
   Дмитренко Василь Миколайович [Черк] Чорнобаївська районна
   Андрущенко Володимир Борисович [ПФ] Катеринопільська районна
   Томіленко Василь Володимирович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Плохута Ольга Іванівна [Черк] Черкаська районна
   Мотронюк Олег Васильович [Черк] Золотоніська районна
   Коваленко Марина Вікторівна [Аграр] Золотоніська районна
   Мірошніченко Анатолій Володимирович [Аграр] Чигиринська районна
   Казимір Ірина Василівна [РПЛ] Корсунь-Шевченківська районна
   Христоріз Станіслав Петрович [НК] Маньківська районна
   Кравчук Петро Артемович [Аграр] Уманська районна
   Ремінна Тетяна Миколаївна [ПФ] Жашківська районна
   Любомська Валентина Олександрівна [ПФ] Тальнівська районна
   Галушка Олександр Степанович [РПЛ] Лисянська районна
   Довгошея Євгеній Станіславович [Аграр] Кам'янська районна
   Мисько Віктор Михайлович [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Заворотний Юрій Михайлович [РПЛ] Монастирищенська районна
   Маркусь Сергій Іванович [Черк] Драбівська районна
   Дарієнко Іван Йосипович [НП] Черкаська районна
   Дудченко Олександр Петрович [Справ] Монастирищенська районна
   Голуб Павло Олександрович [БПП] Городищенська районна
   Штепан Анатолій Васильович [ПФ] Катеринопільська районна
   Якушевич Віталій Петрович [Аграр] Чигиринська районна
   Чупрун Анатолій Федорович [БПП] Чорнобаївська районна
   Архип’юк Віталій Васильович [ПФ] Кам'янська районна
   Черяков Олексій Олексійович [Черк] Шполянська районна
   Ненада Ігор Миколайович [НП] Черкаська районна
   Шаблій Анатолій Григорович [БПП] Шполянська районна
   Горідько Віталій Володимирович [Укроп] Городищенська районна
   Чернецький Костянтин Юрійович [БПП] Черкаська міська
   Латенко Василь Миколайович [ВОБ] Смілянська районна
   Хараборін Михайло Григорович [ВОБ] Драбівська районна
   Юрченко Оксана Павлівна [Своб] Христинівська районна
   Костецький Віктор Вікторович [ПФ] Жашківська районна
   Овчаренко Микола Семенович [БПП] Черкаська обласна
   Головкін Анатолій Васильович [Своб] Шполянська районна
   Орендарчук Сергій Михайлович [ВОБ] Монастирищенська районна
   Ткаченко Олександр Володимирович [РПЛ] Тальнівська районна
   Скорик Максим Григорович [Черк] Черкаська міська
   Чернаєнко Іван Юрійович [РПЛ] Смілянська районна
   Корж Наталія Михайлівна [ВОБ] Чигиринська районна
   Невмиваний Віктор Васильович [Черк] Лисянська районна
   Костів Оксана Василівна [ПФ] Черкаська районна
   Пашковський Юрій Володимирович [РПЛ] Тальнівська районна
   Притула Юрій Михайлович [БПП] Уманська районна
   Чередніченко Ніна Василівна [ВОБ] Корсунь-Шевченківська районна
   Пономаренко Валерій Юхимович [ВОБ] Христинівська районна
   Голуб Олег Петрович [Черк] Звенигородська районна
   Гава Сергій Іванович [БПП] Городищенська районна
   Рибченко Олександр Володимирович [ПФ] Черкаська обласна
   Переузник Віталій Васильович [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Гумененко Алла Миколаївна [РПЛ] Смілянська районна
   Клімов Євгеній Петрович [Відро] Черкаська обласна
   Нищик Ярослав Володимирович [Своб] Черкаська міська
   Пахолюк Борис Григорович [БПП] Уманська районна
   Грабовенко Світлана Володимирівна [Укроп] Маньківська районна
   Михайлова Тетяна Олександрівна [БПП] Драбівська районна
   Бондар Костянтин Володимирович [ВОБ] Монастирищенська районна
   Турченко Сергій Васильович [ВОБ] Маньківська районна
   Озірський Євгеній Володимирович [РПЛ] Золотоніська районна
   Налбандян Армен Миколайович [Аграр] Чигиринська районна
   Авер’янова Оксана Василівна [Черк] Шполянська районна
   Савенко Олександр Сергійович [БПП] Черкаська міська
   Потоцький Олександр Сергійович [ВОБ] Кам'янська районна
   Федотова Валентина Василівна [Черк] Канівська районна
   Салій Петро Іванович [Аграр] Христинівська районна
   Петрович Ірина Вікторівна [ВОБ] Черкаська районна
   Костенко Сергій Олександрович [Укроп] Черкаська районна
   Ковальов Анатолій Костянтинович [Аграр] Тальнівська районна
   Адомська Ліна Анатоліївна [РПЛ] Городищенська районна
   Праніченко Денис Олександрович [БПП] Монастирищенська районна
   Сесь Ніна Василівна [БПП] Тальнівська районна
   Мордач Олександр Андрійович [БПП] Уманська районна
   Проценко Тетяна Григорівна [ВОБ] Смілянська районна
   Скрипник Андрій Григорович [Черк] Шполянська районна
   Лациба Владислав Володимирович [РПЛ] Лисянська районна
   Колісник Сергій Миколайович [ПФ] Катеринопільська районна
   Жуган Іван Миколайович [Черк] Городищенська районна
   Авраменко Микола Юрійович [ВОБ] Черкаська обласна
   Клеценко Володимир Володимирович [ПФ] Катеринопільська районна
   Панченко Анатолій Іванович [ВОБ] Уманська районна
   Бойко Людмила Володимирівна [БПП] Кам'янська районна
   Ковбасюк Степан Григорович [БПП] Христинівська районна
   Дзега Володимир Дмитрович [ПФ] Драбівська районна
   Коверський Анатолій Миколайович [БПП] Черкаська обласна
   Баштан Василь Павлович [Афг] Драбівська районна
   Скічко Богдан Вікторович [Своб] Кам'янська районна
   Бурлай Микола Максимович [ПФ] Кам'янська районна
   Гелевера Анатолій Андрійович [ВОБ] Драбівська районна
   Суддя Василь Іванович [РПЛ] Драбівська районна
   Саранча Валерій Петрович [ПФ] Золотоніська районна
   Лещенко Світлана Іванівна [ПФ] Маньківська районна
   Діхтяр Юрій Володимирович [БПП] Жашківська районна
   Дишлюк Олександр Юрійович [Самоп] Черкаська міська
   Малий Олександр Вікторович [РПЛ] Уманська районна
   Смілянець Петро Степанович [Аграр] Монастирищенська районна
   Мотузка Петро Іванович [Черк] Городищенська районна
   Ус Інна Олександрівна [ПФ] Городищенська районна
   Маринкевич Сергій Миколайович [ПФ] Жашківська районна
   Огіренко Людмила Василівна [БПП] Чигиринська районна
   Лозовий Володимир Миколайович [Афг] Звенигородська районна
   Собецька Неля Володимирівна [Черк] Шполянська районна
   Лисун Людмила Іванівна [БПП] Золотоніська районна
   Зайва Лідія Романівна [ПФ] Смілянська районна
   Тамко Костянтин Миколайович [Аграр] Кам'янська районна
   Буданцев Роман Петрович [ВОБ] Черкаська обласна
   Кириченко Олександр Михайлович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Тертичний Василь Іванович [БПП] Канівська районна
   Погорілий Віктор Григорович [БПП] Черкаська обласна
   Бойко Олександр Михайлович [Справ] Монастирищенська районна
   Дивнич Микола Петрович [ВОБ] Черкаська обласна
   Клименко Володимир Андрійович [БПП] Чигиринська районна
   Заєць Віктор Андрійович [БПП] Звенигородська районна
   Джулай Микола Іванович [ПФ] Чорнобаївська районна
   Пащенко Анатолій Миколайович [БПП] Чорнобаївська районна
   Косенко Іван Юрійович [Своб] Черкаська міська
   Байда Наталія Олександрівна [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Коломієць Тарас Олександрович [ПВД] Черкаська міська
   Сальнікова Людмила Анатоліївна [ВОБ] Уманська районна
   Король Микола Анатолійович [Аграр] Христинівська районна
   Будяк Іван Олексійович [РПЛ] Черкаська районна
   Остапчук Тамара Панасівна [Черк] Шполянська районна
   Ринковий Іван Петрович [ВОБ] Городищенська районна
   Король Костянтин Леонідович [БПП] Черкаська районна
   Ліонченко Сергій Віталійович [ПФ] Кам'янська районна
   Дискант Олександр Миколайович [ВОБ] Корсунь-Шевченківська районна
   Йосипака Микола Іванович [Аграр] Золотоніська районна
   Бурсак Олександр Васильович [ПФ] Черкаська обласна
   Махиня Сергій Петрович [Черк] Христинівська районна
   Плетінка Руслан Андрійович [Укроп] Монастирищенська районна
   Павличук Володимир Миколайович [Черк] Черкаська обласна
   Войтик Спартак Володимирович [РПЛ] Корсунь-Шевченківська районна
   Степанюк Сергій Олексійович [БПП] Черкаська районна
   Поковба Іван Михайлович [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Приходько Сергій Мусійович [ПФ] Катеринопільська районна
   Потапенко Володимир Миколайович [БПП] Шполянська районна
   Остапенко Андрій Миколайович [Аграр] Городищенська районна
   Прядченко Михайло Григорович [РПЛ] Корсунь-Шевченківська районна
   Орел Світлана Іванівна [Черк] Драбівська районна
   Каплюченко Микола Андрійович [Своб] Тальнівська районна
   Половинка Микола Михайлович [ВОБ] Смілянська районна
   Волкович Володимир Миколайович [Своб] Черкаська обласна
   Кисіль Костянтин Миколайович [ПФ] Катеринопільська районна
   Христенко Валерій Іванович [ВОБ] Шполянська районна
   Олейнікова Олена Михайлівна [РПЛ] Золотоніська районна
   Пащенко Сергій Володимирович [Черк] Маньківська районна
   Сокіл Андрій Олексійович [ВОБ] Маньківська районна
   Колісник Василь Васильович [ВОБ] Шполянська районна
   Нечаєнко Михайло Григорович [НП] Черкаська районна
   Передрій Микола Миколайович [Аграр] Христинівська районна
   Глийовий Михайло Степанович [НП] Тальнівська районна
   Момот Василь Миколайович [Черк] Лисянська районна
   Драч Микола Степанович [Аграр] Монастирищенська районна
   Лозіцький Ігор Андрійович [Черк] Шполянська районна
   Баштан Олег Васильович [РПЛ] Черкаська обласна
   Норенко Надія Григорівна [РПЛ] Лисянська районна
   Овчаренко Станіслав Анатолійович [ВОБ] Черкаська обласна
   Журавель Олександр Васильович [Афг] Монастирищенська районна
   Кравчук Микола Сергійович [БПП] Уманська районна
   Добровольський Петро Васильович [ВОБ] Канівська районна
   Мироненко Вадим Петрович [ВОБ] Канівська районна
   Онищук Геннадій Вікторович [ПФ] Жашківська районна
   Грищенко Ірина Анатоліївна [БПП] Черкаська районна
   Колісник Галина Данилівна [Аграр] Золотоніська районна
   Комар Руслан Олександрович [РПЛ] Звенигородська районна
   Очеретній Сергій Іванович [Укроп] Черкаська міська
   Крикун Віктор Васильович [БПП] Звенигородська районна
   Ремінний Петро Васильович [НК] Маньківська районна
   Ратушна Катерина Василівна [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Любченко Іван Іванович [БПП] Уманська районна
   Голуб Віталій Олексійович [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Шевчук Володимир Степанович [БПП] Монастирищенська районна
   Волошенюк Світлана Анатоліївна [ПФ] Жашківська районна
   Голобока Любов Анатоліївна [РПЛ] Смілянська районна
   Федина Юрій Володимирович [РПЛ] Городищенська районна
   Даценко Людмила Павлівна [БПП] Уманська районна
   Богославець Тетяна Володимирівна [ПФ] Драбівська районна
   Синьогуб Володимир Миколайович [БПП] Тальнівська районна
   Пастушенко Олександр Васильович [Аграр] Уманська районна
   Степанець Іван Володимирович [ВОБ] Черкаська районна
   Кузуб Олександр Миколайович [Черк] Шполянська районна
   Стадник Валентин Іванович [ПФ] Жашківська районна
   Микитас Костянтин Миколайович [ВОБ] Христинівська районна
   Чхало Олексій Миколайович [Черк] Городищенська районна
   Нікіцький Роман Валерійович [РПЛ] Черкаська районна
   Сегеда Андрій Віталійович [Укроп] Черкаська обласна
   Запорожець Марія Борисівна [БПП] Лисянська районна
   Салій Максим Григорович [ПФ] Жашківська районна
   Ковбасюк Олександр Степанович [БПП] Христинівська районна
   Сухарьков Іван Васильович [Черк] Черкаська міська
   Крамар Микола Кіндратович [ПФ] Катеринопільська районна
   Кивгила Ігорь Григорович [БПП] Кам'янська районна
   Дорошенко Тетяна Миколаївна [Черк] Канівська районна
   Пушко Володимир Степанович [Черк] Маньківська районна
   Безверхий Юрій Миколайович [БПП] Маньківська районна
   Письмак Олексій Михайлович [Черк] Канівська районна
   Пухир Віталій Володимирович [БПП] Кам'янська районна
   Клименко Юрій Іванович [Своб] Кам'янська районна
   Веретільник Яна Віталіївна [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Семинога-Пономаренко Світлана Михайлівна [ПФ] Смілянська районна
   Лашкул Володимир Григорович [БПП] Черкаська обласна
   Заремба Анатолій Анатолійович [Своб] Маньківська районна
   Свищ Дем’ян Володимирович [БПП] Чорнобаївська районна
   Вакуленко Олександр Дмитрович [Черк] Городищенська районна
   Гура Сергій Вікторович [ВОБ] Черкаська обласна
   Чередніченко Сергій Михайлович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Бойко Віктор Васильович [ВОБ] Черкаська обласна
   Шевченко Віктор Петрович [БПП] Маньківська районна
   Лактіонов Олег Миколайович [Черк] Канівська районна
   Чуйченко Михайло Миколайович [БПП] Городищенська районна
   Скорик Вадим Павлович [РПЛ] Маньківська районна
   Лисенко Василь Григорович [Аграр] Золотоніська районна
   Ведула Антон Анатолійович [Своб] Черкаська міська
   Шиленко Ігор Олексійович [Черк] Канівська районна
   Вареник Василь Іванович [Черк] Шполянська районна
   Алєксєєвець Олександр Леонідович [Афг] Чигиринська районна
   Мальчик Павло Олексійович [Черк] Шполянська районна
   Петрик Руслан Вікторович [ВОБ] Черкаська міська
   Попович Володимир Олександрович [РПЛ] Христинівська районна
   Мельниченко Сергій Васильович [Аграр] Тальнівська районна
   Дімітров Олександр Степанович [ГрПоз] Тальнівська районна
   Степаненко Віталій Васильович [РПЛ] Золотоніська районна
   Куля Тетяна Миколаївна [РПЛ] Драбівська районна
   Усатий Анатолій Миколайович [БПП] Жашківська районна
   Кисилічин Олександр Вікторович [ПФ] Смілянська районна
   Горова Валентина Михайлівна [РПЛ] Уманська районна
   Супрунець Оксана Анатоліївна [БПП] Уманська районна
   Гриценко Володимир Миколайович [ПВД] Черкаська міська
   Коваленко Олександр Анатолійович [Черк] Черкаська обласна
   Тіторенко Микола Андрійович [Аграр] Христинівська районна
   Придаток Яна Миколаївна [ПФ] Смілянська районна
   Поліщук Олексій Васильович [БПП] Звенигородська районна
   Горбань Людмила Миколаївна [БПП] Чигиринська районна
   Депутат Світлана Савівна [Черк] Чорнобаївська районна
   Литвин Тетяна Дмитрівна [РПЛ] Смілянська районна
   Портянко Володимир Борисович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Фільченков Юрій Євгенійович [Афг] Звенигородська районна
   Пристайло Андрій Олексійович [БПП] Чорнобаївська районна
   Русакова Лідія Іванівна [ПФ] Чорнобаївська районна
   Попелюх Олександр Юрійович [Черк] Маньківська районна
   Жук Василь Павлович [Афг] Монастирищенська районна
   Антоненко Тарас Володимирович [БПП] Городищенська районна
   Панчишин Микола Васильович [ВОБ] Городищенська районна
   Трохимчук Микола Олександрович [ВОБ] Монастирищенська районна
   Онуфрієнко Михайло Васильович [ПФ] Катеринопільська районна
   Марченко Ігор Петрович [ЄЦ] Христинівська районна
   Литвиненко Людмила Іванівна [Черк] Золотоніська районна
   Корженко Сергій Петрович [ПФ] Смілянська районна
   Мартиненко Олександр Григорович [РПЛ] Черкаська районна
   Бойко Володимир Трохимович [ЄЦ] Христинівська районна
   Лошков Олександр Геннадійович [Своб] Черкаська обласна
   Курятник Микола Іванович [Афг] Драбівська районна
   Ботнар Юрій Андрійович [Своб] Черкаська обласна
   Левандовський Володимир Петрович [РПЛ] Корсунь-Шевченківська районна
   Погорілий Володимир Григорович [БПП] Лисянська районна
   Возний Михайло Віталійович [Аграр] Монастирищенська районна
   Проценко Анатолій Миколайович [БПП] Лисянська районна
   Остропільський Олег Іванович [ПФ] Жашківська районна
   Романюк Сергій Іванович [ПФ] Жашківська районна
   Шляхтов Анатолій Іванович [ПФ] Смілянська районна
   Шилюк Віктор Павлович [Аграр] Уманська районна
   Нагаєв Олександр Олександрович; [Аграр] Чигиринська районна
   Марченко Віктор Григорович [Черк] Тальнівська районна
   Поперечний Валентин Анатолійович [Черк] Тальнівська районна
   Поліщук Олександр Володимирович [БПП] Уманська районна
   Голобородько Оксана Василівна [ПФ] Жашківська районна
   Поліщук Олег Васильович [ВОБ] Лисянська районна
   Савісько Ольга Миколаївна [Укроп] Золотоніська районна
   Бондаренко Микола Іванович [Аграр] Чигиринська районна
   Тимофієв Сергій Петрович [ПФ] Смілянська районна
   Снігир Сергій Сергійович [Черк] Золотоніська районна
   Яріш Анатолій Анатолійович [БПП] Черкаська обласна
   Футима Артур Феліксович [Черк] Черкаська обласна
   Франчук Роман Іванович [ПФ] Катеринопільська районна
   Корнієнко Михайло Семенович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Мальченко Володимир Петрович [БПП] Уманська районна
   Шевченко Володимир Леонтійович [БПП] Драбівська районна
   Кривошеєв Ігор Анатолійович [Черк] Черкаська міська
   Шевченко Микола Володимирович [Своб] Тальнівська районна
   Косенюк Олександр Володимирович [ПФ] Жашківська районна
   Невгоденко Валерій Геннадійович [ВОБ] Чигиринська районна
   Моляка Ганна Андріївна [Черк] Чорнобаївська районна
   Нестеренко Ігор Іванович [ПФ] Черкаська обласна
   Демченко Володимир Васильович [ВОБ] Черкаська районна
   Морозюк Михайло Олександрович [РПЛ] Черкаська обласна
   Павленко Іван Федорович [БПП] Черкаська обласна
   Швець Ігор Михайлович [Афг] Монастирищенська районна
   Модліцький Олександр Анатолійович [ПФ] Кам'янська районна
   Шелест Дмитро Євгенійович [Черк] Канівська районна
   Козій Вікторія Анатоліївна [БПП] Уманська районна
   Нишпора Андрій Михайлович [ВОБ] Канівська районна
   Минзар Микола Павлович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Чайка Валентина Миколаївна [РПЛ] Чорнобаївська районна
   Костенко Юрій Валентинович [БПП] Уманська районна
   Адомський Сергій Анатолійович [РПЛ] Городищенська районна
   Байда Михайло Порфирович [БПП] Христинівська районна
   Мушта Віра Миколаївна [Своб] Кам'янська районна
   Пачесюк Григорій Никонович [Оппо] Монастирищенська районна
   Підгорний Анатолій Вікторович [Черк] Черкаська обласна
   Клименко Олександр Миколайович [Черк] Шполянська районна
   Вишемірський Сергій Вікторович [ПФ] Катеринопільська районна
   Голуб Павло Тарасович [ПФ] Жашківська районна
   Мельник Ігор Миколайович [БПП] Черкаська обласна
   Колісник Сава Віталійович [Черк] Городищенська районна
   Жмуд Юрій Михайлович [ПФ] Черкаська обласна
   Пустовіт Володимир Минович [БПП] Шполянська районна
   Григоренко Андрій Васильович [БПП] Христинівська районна
   Довгань Володимир Миколайович [Черк] Чорнобаївська районна
   Скалозуб Михайло Володимирович [ПФ] Катеринопільська районна
   Гринько Олександр Анатолійович [Черк] Звенигородська районна
   Заєць Олександр Іванович [Захис] Чигиринська районна
   Бреус Валерій Вікторович [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Проценко Віктор Якович [ПФ] Кам'янська районна
   Сливка Василь Петрович [ВОБ] Корсунь-Шевченківська районна
   Пушанко Сергій Олександрович [РПЛ] Черкаська районна
   Гайович Вадим Юрійович [ПФ] Черкаська обласна
   Черненко Володимир Анатолійович [РПЛ] Драбівська районна
   Лола Руслан Володимирович [ВОБ] Черкаська міська
   Бабкін Петро Андрійович [РПЛ] Уманська районна
   Кикоть Сергій Миколайович [Черк] Золотоніська районна
   Худенко Надія Василівна [РПЛ] Чорнобаївська районна
   Заїчко Альона Валеріївна [БПП] Маньківська районна
   Буднікова Ольга Володимирівна [БПП] Черкаська районна
   Кібальник Олексій Павлович [РПЛ] Золотоніська районна
   Слободяник Володимир Андрійович [Своб] Маньківська районна
   Моренко Григорій Володимирович [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Радько Олена Миколаївна [Черк] Чорнобаївська районна
   Бардіна Альона Анатоліївна [ВОБ] Смілянська районна
   Слінковенко Віктор Дмитрович [НП] Тальнівська районна
   Редчіц Петро Фабіянович [ПФ] Катеринопільська районна
   Чен Віталій Єн-Ханович [ВОБ] Черкаська обласна
   Танцюра Володимир Васильович [ВОБ] Тальнівська районна
   Братаніч Володимир Андрійович [Черк] Черкаська обласна
   Десятник Віктор Миколайович [ВОБ] Уманська районна
   Пензай Василь Федорович [Черк] Маньківська районна
   Хливнюк Сергій Іванович [ВОБ] Христинівська районна
   Алєксєєвець [ПФ] Чигиринська районна
   Ярмоленко Олександр Іванович [ПФ] Катеринопільська районна
   Савченко Ольга Миколаївна [Захис] Чигиринська районна
   Шульга Сергій Михайлович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Заболотна Катерина Василівна [БПП] Маньківська районна
   Міняйло Володимир Васильович [БПП] Звенигородська районна
   Осовітній Віктор Павлович [БПП] Городищенська районна
   Попко Володимир Миколайович [БПП] Лисянська районна
   Осадчий Михайло Мусійович [Черк] Лисянська районна
   Житарєва Олена Борисівна [Черк] Канівська районна
   Нужний Анатолій Анатолійович [ПФ] Чорнобаївська районна
   Бондарчук Володимир Васильович [Черк] Лисянська районна
   Драган Юрій Миколайович [Черк] Тальнівська районна
   Коломійченко Долій Юрійович [ВОБ] Звенигородська районна
   Гайдай Іван Володимирович [БПП] Драбівська районна
   Харина Катерина Володимирівна [Укроп] Золотоніська районна
   Голобородько Наталія Петрівна [РПЛ] Шполянська районна
   Чорноконь Іван Леонтійович [ЄЦ] Христинівська районна
   Лебединець Сергій Миколайович [РПЛ] Звенигородська районна
   Скіченко Анатолій Петрович [ПФ] Черкаська обласна
   Прохоренко Микола Якович [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Тетьора Людмила Миколаївна [Аграр] Кам'янська районна
   Кондратюк Микола Васильович [ВОБ] Лисянська районна
   Цюпа Микола Олександрович [РПЛ] Монастирищенська районна
   Гапченко Сергій Михайлович [Аграр] Кам'янська районна
   Савчук Галина Кузьмівна [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Панчук-Золотухіна Юлія Іванівна [ВОБ] Маньківська районна
   Гончаров Володимир Павлович [БПП] Чигиринська районна
   Федорук Олександр Леонідович [ВОБ] Черкаська обласна
   Шевченко Олена Вікторівна [Самоп] Черкаська міська
   Чугуївець Віктор Степанович [БПП] Драбівська районна
   Хлопецький Володимир Анатолійович [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Степаненко Оксана Миколаївна [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Самарська Мирослава Леонідівна [НП] Смілянська районна
   Михайлюк Інна Іванівна [ПВД] Черкаська міська
   Пилінко Людмила Миколаївна [ВОБ] Городищенська районна
   Ткаченко Людмила Володимирівна [НП] Черкаська районна
   Багателя Андрій Олексійович [Укроп] Лисянська районна
   Костенко Валерій Васильович [РПЛ] Звенигородська районна
   Дивнич Світлана Миколаївна [ВОБ] Черкаська районна
   Шелестовський Віталій Григорович [БПП] Жашківська районна
   Левченко Василь Миколайович [Черк] Звенигородська районна
   Фариба Майя Миколаївна [БПП] Монастирищенська районна
   Левченко Руслан Володимирович [Черк] Канівська районна
   Каюкін Сергій Васильович [Афг] Городищенська районна
   Шаповал Петро Васильович [Аграр] Уманська районна
   Шулежко Анатолій Васильович [ПФ] Смілянська районна
   Барсуковський Василь Владиславович [Афг] Чигиринська районна
   Джулай Микола Іванович [ПФ] Кам'янська районна
   Видай Людмила Миколаївна [ВОБ] Христинівська районна
   Головня Ростислав Миколайович [Черк] Чорнобаївська районна
   Рудь Анатолій Петрович [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Наумейко Валентина Василівна [БПП] Золотоніська районна
   Прудніков Сергій Опанасович [Черк] Христинівська районна
   Юрченко Олексій Віталійович [Своб] Черкаська обласна
   Щербушенко Станіслав Леонідович [ВОБ] Кам'янська районна
   Радченко Ольга Миколаївна [ВОБ] Канівська районна
   Войченко Сергій Михайлович [БПП] Уманська районна
   Лозін Олена Андріївна [НП] Черкаська районна
   Парамонов Віктор Володимирович [БПП] Черкаська обласна
   Мазур Людмила Михайлівна [ПФ] Жашківська районна
   Недзельський Борис Васильович [Черк] Лисянська районна
   Тарасенко Валентин Петрович [ПФ] Черкаська обласна
   Балинська Валентина Іванівна [ПФ] Канівська районна
   Ганенко Сергій Анатолійович [ВОБ] Чигиринська районна
   Ярко Віталій Анатолійович [Черк] Чорнобаївська районна
   Орищенко Юрій Борисович [Аграр] Золотоніська районна
   Гончаренко Тетяна Іванівна [БПП] Золотоніська районна
   Антонов Дмитро Володимирович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Самченко Євгеній Олександрович [РПЛ] Чорнобаївська районна
   Берестова Лариса Валентинівна [БПП] Лисянська районна
   Федченко Володимир Кузьмович [ВОБ] Чигиринська районна
   Лісовий Андрій Андрійович [ПФ] Кам'янська районна
   Лихошерст Юрій Васильович [Черк] Чорнобаївська районна
   Присяжнюк Василь Олександрович [ПФ] Жашківська районна
   Павлик Олександр Миколайович [ВОБ] Уманська районна
   Сабадаш Олександр Миколайович [Захис] Чигиринська районна
   Деркач Олег Анатолійович [БПП] Черкаська районна
   Далібожак Іван Степанович [Укроп] Черкаська обласна
   Ткаченко Віктор Володимирович [Черк] Корсунь-Шевченківська районна
   Євмина Олександр Олексійович [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Ніколенко Ніна Данилівна [ВОБ] Звенигородська районна
   Шубаркін Анатолій Васильович [Черк] Шполянська районна
   Попко Андрій Миколайович [БПП] Лисянська районна
   Ткаченко Микола Вікторович [ПФ] Катеринопільська районна
   Скрипник Олег Володимирович [ВОБ] Смілянська районна
   Маринчак Анатолій Іванович [НП] Черкаська районна
   Дахно Світлана Василівна [ВОБ] Смілянська районна
   Колос Михайло Михайлович [ПФ] Кам'янська районна
   Ляшенко Лариса Миколаївна [ВОБ] Лисянська районна
   Кольба Володимир Олександрович [Аграр] Уманська районна
   Воронов Сергій Павлович [Своб] Черкаська обласна
   Кожушко Валерій Миколайович [БПП] Городищенська районна
   Кураш Василь Іванович [ПФ] Катеринопільська районна
   Орендарчук Микола Олексійович [Аграр] Монастирищенська районна
   Самієв Руслан Ешенжонович [Черк] Городищенська районна
   Коптєва Тетяна Леонідівна [БПП] Лисянська районна
   Гринь Юрій Іванович [Аграр] Уманська районна
   Захарцев Павло Петрович [ПФ] Черкаська обласна
   Клочан Віктор Валерійович [Укроп] Маньківська районна
   Жайворонок Тетяна Василівна [Черк] Маньківська районна
   Котко Михайло Григорович [ПФ] Жашківська районна
   Ніжніков Володимир Миколайович [БПП] Черкаська обласна
   Швиденко Максим Анатолійович [Аграр] Чигиринська районна
   Забой Надія Антонівна [Аграр] Кам'янська районна
   Лещенко Роман Миколайович [ПФ] Жашківська районна
   Юрченко Наталія Миколаївна [ВОБ] Лисянська районна
   Солод Володимир Володимирович [Аграр] Монастирищенська районна
   Куролап Ігор Семенович [РПЛ] Монастирищенська районна
   Боднарук Вероніка Василівна [Відро] Черкаська обласна
   Зінченко Володимир Петрович [УНП] Городищенська районна
   Ващенко Андрій Петрович [Черк] Шполянська районна
   Чорнобіль Тетяна Андріївна [ПВД] Черкаська міська
   Луценко Сергій Тимофійович [ПФ] Смілянська районна
   Дяченко Сергій Володимирович [Аграр] Кам'янська районна
   Оттінгер Василь Вальтерович [РПЛ] Христинівська районна
   Радько Дмитро Петрович [РПЛ] Чорнобаївська районна
   Фисун Олександр Павлович [ВОБ] Шполянська районна
   Малий Іван Іванович [Захис] Чигиринська районна
   Іваненко Андрій Анатолійович [Черк] Маньківська районна
   Дубина Володимир Михайлович [РПЛ] Шполянська районна
   Тульчинський Сергій Борисович [Черк] Тальнівська районна
   Фуркало Олександр Вікторович [БПП] Жашківська районна
   Рябошлик Олександр Володимирович [Укроп] Черкаська обласна
   Орищук Олександр Петрович [ПФ] Жашківська районна
   Рубан Сергій Сергійович [РПЛ] Звенигородська районна
   Скіченко Микола Дмитрович [РПЛ] Тальнівська районна
   Барилко Тамара Петрівна [Своб] Маньківська районна
   Шукало Дмитро Анатолійович [БПП] Звенигородська районна
   Онищук Алла Вікторівна [БПП] Монастирищенська районна
   Петриченко Олег Дмитрович [БПП] Канівська районна
   Тренкін Юрій Васильович [ВОБ] Черкаська міська
   Матвієнко Олександр Олександрович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Скус Ярослав Володимирович [Аграр] Уманська районна
   Коваленко Валентина Михайлівна [ПФ] Черкаська обласна
   Татарина Лідія Миколаївна [Черк] Шполянська районна
   Грицько Мирослава Миколаївна [ВОБ] Драбівська районна
   Терешко В’ячеслав Петрович [ПФ] Кам'янська районна
   Струк Сергій Михайлович [Черк] Шполянська районна
   Шевченко Микола Васильович [ПФ] Катеринопільська районна
   Вакуленко Микола Олександрович [Аграр] Христинівська районна
   Карась Павло Миколайович [Черк] Черкаська міська
   Тітаренко Костянтин Миколайович [БПП] Чорнобаївська районна
   Лупашко Олександр Вікторович [Черк] Черкаська обласна
   Маркович Михайло Миколайович [ВОБ] Христинівська районна
   Сундуков Сергій Олександрович [ПФ] Кам'янська районна
   Боюк Андрій Анатолійович [ВОБ] Городищенська районна
   Діскант Олександр Анатолійович [РПЛ] Чигиринська районна
   Грошев Володимир Володимирович [ПФ] Смілянська районна
   Тихолоз Ольга Василівна [ВОБ] Звенигородська районна
   Доломан Олеся Миколаївна [ЄЦ] Христинівська районна
   Скопич Оксана Василівна [РПЛ] Драбівська районна
   Зоря Руслан Сергійович [Укроп] Черкаська міська
   Барвет Сергій Володимирович [Черк] Золотоніська районна
   Квітка Надія Григорівна [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Мовчан Володимир Петрович [БПП] Тальнівська районна
   Цуп Олег Миколайович [БПП] Лисянська районна
   Шейн Леонід Йосипович [ПФ] Канівська районна
   Саєнко Зінаїда Михайлівна [Черк] Звенигородська районна
   Пошиваник Микола Михайлович [РПЛ] Черкаська обласна
   Непотенко Дмитро Володимирович [БПП] Уманська районна
   Ляшевський Іван Васильович [БПП] Черкаська районна
   Сторожук Олександр Миколайович [ПФ] Жашківська районна
   Загорійчук Микола Миколайович [ВОБ] Маньківська районна
   Терещук Іван Кіндратович [НП] Тальнівська районна
   Шимановський Володимир Михайлович [Черк] Черкаська районна
   Волошін Анатолій Федорович [ВОБ] Драбівська районна
   Попко Ярослав Андрійович [ПФ] Лисянська районна
   Фоменко Борис Сильвесторович [БПП] Шполянська районна
   Уманець Василь Петрович [Черк] Черкаська обласна
   Вусик Віктор Миколайович [ВОБ] Черкаська обласна
   Латенко Сергій Володимирович [НП] Смілянська районна
   Шевченко Олександр Васильович [Своб] Шполянська районна
   Костіна Ольга Володимирівна [УНП] Городищенська районна
   Чубін Дмитро Дмитрович [ВОБ] Чигиринська районна
   Погорілий Олександр Васильович [Афг] Городищенська районна
   Лісовий Олександр Анатолійович [БПП] Золотоніська районна
   Мельник Віталій Іванович [Черк] Маньківська районна
   Косяк Віталій Петрович [РПЛ] Черкаська міська
   Лук’яненко Тетяна Іванівна [Черк] Чорнобаївська районна
   Самойленко Олександр Володимирович [Аграр] Драбівська районна
   Пилипенко Олександр Федосійович [ГрПоз] Тальнівська районна
   Вовкотруб Микола Вікторович [ПФ] Катеринопільська районна
   Левченко Олександр Іванович [РПЛ] Драбівська районна
   Цибко Руслан Федорович [РПЛ] Христинівська районна
   Матерянський Анатолій Миколайович [Аграр] Уманська районна
   Сарана Валентина Петрівна [РПЛ] Тальнівська районна
   Пухир Олександр Олександрович [Черк] Лисянська районна
   Маринченко Тетяна Іванівна [БПП] Тальнівська районна
   Кучеренко Віталій Петрович [БПП] Уманська районна
   Коршак Микола Васильович [РПЛ] Драбівська районна
   Радуцький Олександр Романович [БПП] Черкаська міська
   Сібірцев Віктор Анатолійович [ПФ] Жашківська районна
   Кузьменко Людмила Іванівна [Аграр] Уманська районна
   Одарич Сергій Олегович [ПВД] Черкаська міська
   Кравчик Надія Іллівна [ВОБ] Золотоніська районна
   Плисюк Володимир Пилипович [ПФ] Канівська районна
   Левадський Володимир Петрович [Справ] Монастирищенська районна
   Гайдай Анатолій Іванович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Ляшенко Юрій Васильович [РПЛ] Шполянська районна
   Коваль Валерій Дмитрович [ГрПоз] Тальнівська районна
   Сухих Микола Миколайович [ВОБ] Чигиринська районна
   Кужим Ніна Олександрівна [Черк] Черкаська районна
   Даниленко Олег Миколайович [ПФ] Канівська районна
   Бормишев Володимир Степанович [ВОБ] Чорнобаївська районна
   Заїка Ганна Михайлівна [Черк] Драбівська районна
   Приложенко Любов Василівна [ВОБ] Золотоніська районна
   Кравцова Наталія Олегівна [ВОБ] Черкаська обласна
   Бондарчук Володимир Іванович [ВОБ] Тальнівська районна
   Паламарчук Віталій Сергійович [БПП] Христинівська районна
   Дубина Наталія Вікторівна [РПЛ] Шполянська районна
   Куліков Сергій Станіславович [БПП] Черкаська обласна
   Швець Василь Якович [ПФ] Жашківська районна
   Бабич Микола Васильович [БПП] Канівська районна
   Онищак Леся Віталіївна [Відро] Черкаська обласна
   Мушієк Михайло Григорович [ВОБ] Черкаська обласна
   Собко Олексій Петрович [БПП] Черкаська районна
   Кунчич Микола Васильович [ВОБ] Золотоніська районна
   Шамрай Олександр Григорович [ПФ] Кам'янська районна
   Кучер Володимир Петрович [ПФ] Звенигородська районна
   Підвисіцький Роман Миколайович [БПП] Маньківська районна
   Далібожак Валентина Миколаївна [Укроп] Черкаська обласна
   Чекаленко Василь Іванович [БПП] Уманська районна
   Косенко Іван Іванович [ПФ] Кам'янська районна
   Бондар Борис Борисович [БПП] Уманська районна
   Моткалюк Михайло Володимирович [ПФ] Жашківська районна
   Давидова Ольга Миколаївна [Укроп] Городищенська районна
   Різник Людмила Леонідівна [Аграр] Золотоніська районна
   Пасека Олексій Дмитрович [Черк] Тальнівська районна
   Гордієнко Олександр Юрійович [ПФ] Катеринопільська районна
   Кравець Олександр Іванович [Аграр] Чигиринська районна
   Янішевська Надія Іванівна [ВОБ] Звенигородська районна
   Зозуля Олександр Олексійович [ВОБ] Смілянська районна
   Мельник Олексій Олексійович [ВОБ] Черкаська міська
   Осадчий Володимир Олексійович [Аграр] Уманська районна
   Загребельна Галина Іванівна [БПП] Жашківська районна
   Борисенко Микола Олександрович [РПЛ] Драбівська районна
   Клименко Наталія Степанівна [Своб] Кам'янська районна
   Циба Леонід Васильович [ВОБ] Звенигородська районна
   Карпович Тамара Степанівна [ПФ] Жашківська районна
   Маєтний Сергій Валентинович [Черк] Шполянська районна
   Маргарян Аракся Дерениківна [Відро] Черкаська обласна
   Богатир Іван Григорович [Аграр] Золотоніська районна
   Гора Павло Юхимович [Аграр] Монастирищенська районна
   Костів Василь Лук’янович [ПФ] Черкаська районна
   Дерикіт Микола Олександрович [ПФ] Катеринопільська районна
   Данченко Євгеній Михайлович [БПП] Жашківська районна
   Казначей Ірина Василівна [Захис] Чигиринська районна
   Педченко Сергій Іванович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Войченко Олег Іванович [Укроп] Черкаська районна
   Сліпенко Віктор Маркович [ПФ] Смілянська районна
   Гарагай Віктор Володимирович [БПП] Городищенська районна
   Шевченко Віктор Борисович [ВОБ] Звенигородська районна
   Степорук Наталія Максимівна [ПФ] Катеринопільська районна
   Балла Оксана Миколаївна [РПЛ] Монастирищенська районна
   Лівшун Михайло Петрович [Аграр] Уманська районна
   Яцун Микола Пилипович [Черк] Звенигородська районна
   Броварський Валерій Олексійович [ВОБ] Смілянська районна
   Заверталюк Лідія Петрівна [РПЛ] Тальнівська районна
   Ковальська Ольга Михайлівна [БПП] Монастирищенська районна
   Валовенко Анатолій Володимирович [БПП] Кам'янська районна
   Ткаченко Анатолій Миколайович [Черк] Черкаська обласна
   Віштак Ігор Анатолійович [БПП] Маньківська районна
   Осаула Сергій Олександрович [Черк] Шполянська районна
   Передрій Микола Архипович [Аграр] Христинівська районна
   Згуровський Валентин Миколайович [Аграр] Драбівська районна
   Чмих Валентина Іванівна [Аграр] Золотоніська районна
   Погорелюк Максим Миколайович [БПП] Маньківська районна
   Озірний Олексій Антонович [ВОБ] Черкаська обласна
   Кочубей Микола Дмитрович [БПП] Уманська районна
   Безелюк Тетяна Володимирівна [БПП] Монастирищенська районна
   Буцько Сергій Антонович [БПП] Черкаська обласна
   Постригань Олексій Григорович [РПЛ] Чигиринська районна
   Слюсар Іван Миколайович [ПФ] Канівська районна
   Лосіцька Людмила Миколаївна [Укроп] Золотоніська районна
   Варданян Ольга Іванівна [Аграр] Золотоніська районна
   Шевченко Микола Трохимович [Черк] Лисянська районна
   Кобець Любов Іванівна [БПП] Уманська районна
   Січовий Сергій Васильович [РПЛ] Чигиринська районна
   Перепелиця Валерій Володимирович [Аграр] Драбівська районна
   Степовий Віктор Борисович [Черк] Черкаська обласна
   Кадук Валентин Анатолійович [БПП] Монастирищенська районна
   Борецька Людмила Андріївна [ПФ] Катеринопільська районна
   Ромащенко Віталій Васильович [ВОБ] Черкаська районна
   Мідянка Іван Андрійович [ВОБ] Корсунь-Шевченківська районна
   Береговий Петро Миколайович [ВОБ] Уманська районна
   Дрибас Олександр Олександрович [Своб] Шполянська районна
   Гудзенко Сергій Анатолійович [РПЛ] Тальнівська районна
   Мельник Василь Миколайович [ПФ] Смілянська районна
   Булатецький Микола Іванович [ПФ] Черкаська обласна
   Федичканич Лариса Іванівна [ВОБ] Христинівська районна
   Мирза Микола Олександрович [БПП] Черкаська міська
   Демиденко Олександр Юхимович [Захис] Чигиринська районна
   Судакевич Валентин Григорович [БПП] Черкаська обласна
   Башинський Сергій Петрович [БПП] Уманська районна
   Романов Олексій Юрійович [Самоп] Черкаська міська
   Лакутін Володимир Олександрович [БПП] Черкаська районна
   Самойленко Віктор Володимирович [РПЛ] Маньківська районна
   Коренюк Петро Володимирович [Черк] Черкаська районна
   Бовсун Сергій Миколайович [БПП] Шполянська районна
   Банар Валерій Васильович [БПП] Христинівська районна
   Дергалюк Микола Іванович [ПФ] Жашківська районна
   Гордієнко Тетяна Миколаївна [ВОБ] Лисянська районна
   Шковира Віктор Михайлович [Укроп] Монастирищенська районна
   Маленко Ліда Іванівна [Черк] Золотоніська районна
   Геращенко Сергій Валентинович [Черк] Канівська районна
   Ковтун Олексій Іванович [ВОБ] Уманська районна
   Шинкаренко Володимир Андрійович [Аграр] Драбівська районна
   Шадловський Максим Володимирович [ПВД] Черкаська міська
   Мороз Олександр Віталійович [ПФ] Канівська районна
   Слободяник Микола Архипович [ВОБ] Тальнівська районна
   Костюченко Володимир Олександрович [Укроп] Черкаська обласна
   Короп Леся Борисівна [Укроп] Городищенська районна
   Богуславський Михайло Сергійович [БПП] Уманська районна
   Задорожній Іван Іванович [Аграр] Городищенська районна
   Пісний Петро Павлович [РПЛ] Драбівська районна
   Приходько Костянтин Миколайович [ПФ] Жашківська районна
   Бойко Володимир Максимович [ВОБ] Кам'янська районна
   Северин Олександр Федорович [БПП] Черкаська обласна
   Міняйло Валерій Володимирович [ВОБ] Черкаська міська
   Шевцов Павло Генадійович [ПФ] Смілянська районна
   Кривенко Леонід Іванович [БПП] Маньківська районна
   Бачинська Ірина Ігорівна [РПЛ] Черкаська обласна
   Іващенко Ольга Григорівна [НП] Черкаська районна
   Василенко Тетяна Марківна [ПФ] Кам'янська районна
   Зайчук Сергій Михайлович [Черк] Маньківська районна
   Дикий Анатолій Васильович [Захис] Чигиринська районна
   Майстренко Сергій Миколайович [ПФ] Канівська районна
   Лихошерст Сергій Васильович [Черк] Черкаська обласна
   Артеменко Валерій Михайлович [БПП] Городищенська районна
   Оробченко Олександр Володимирович [РПЛ] Драбівська районна
   Козленко Анатолій Анатолійович [Черк] Шполянська районна
   Трохимчук Людмила Олексіївна [ВОБ] Монастирищенська районна
   Візіренко Валерій Михайлович [ВОБ] Маньківська районна
   Янковенко Галина Володимирівна [ПФ] Катеринопільська районна
   Галушко Валентин Миколайович [Черк] Черкаська обласна
   Новохацький Олександр Вікторович [ПФ] Корсунь-Шевченківська районна
   Рикун Віктор Миколайович [РПЛ] Монастирищенська районна
   Петров Олександр Євгенійович [Черк] Звенигородська районна
   Пантюхіна Ганна Анатоліївна [БПП] Черкаська районна
   Захаров Борис Володимирович [ВОБ] Звенигородська районна
   Зарубайко Василь Іванович [Черк] Звенигородська районна
   Бурлай Борис Вікторович [Аграр] Кам'янська районна
   Золотоверхий Віктор Борисович [ПФ] Смілянська районна
   Цегельний Василь Васильович [Черк] Звенигородська районна
   Коломієць Надія Яківна [ПФ] Жашківська районна
   Тинда Олександр Іванович [Аграр] Кам'янська районна
   Сахно Анатолій Петрович [ПФ] Черкаська обласна
   Рак Олександр Миколайович [Черк] Христинівська районна
   Костюк Валерій Васильович [ЄЦ] Христинівська районна
   Нечай Віта Леонідівна [ВОБ] Шполянська районна
   Савчук Сергій Якович [БПП] Канівська районна
   Шандра Віктор Володимирович [Оппо] Монастирищенська районна
   Онопрієнко В’ячеслав Борисович [ВОБ] Городищенська районна
   Ліщенко Наталія Володимирівна [Афг] Чигиринська районна
   Зуєнко Володимир Лаврентійович [Своб] Черкаська обласна
   Карачун Петро Володимирович [Аграр] Уманська районна
   Романчук Олексій Миколайович [НП] Смілянська районна
   Шарлай Володимир Іванович [ПФ] Жашківська районна
   Плічко Григорій Іванович [Черк] Черкаська обласна
   Тимощенко Володимир Григорович [ВОБ] Уманська районна
   Пустовий Микола Панасович [БПП] Канівська районна


Якщо ви хочете залишити відгук про якогось із депутатів, "клацніть" на прізвищі депутата, щоб перейти на його персональну сторінку...

  Поділитись
Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
06 серпня
00:27

НАЗК встановило факт порушення вимог антикорупційного законодавства чотирма депутатами Черкаської міської ради

31 липня
13:07

Черкаська обласна організація КВУ повідомляє про початок моніторингового проекту «Атестація депутатів місцевих рад».

06 липня
16:03 Помер депутат Канівської міської ради Іван Максим’юк
09 червня
14:33 Чотири депутати від Радикальної партії Олега Ляшка вийшли із фракції партії у обласній раді.
24 травня
19:48 Варто знати: доручення виборців
21 квітня
10:53

Завершено навчання членів виборчих комісій на перших місцевих виборах в нових територіальних громадах

19 квітня
15:52

Черкаському депутату Михайлу Бінусову вручили підозру прямо на сесії

13 квітня
16:09

Канів стає флагманом у розвитку демократичних політичних процесів в Центральній Україні.

22 лютого
14:10 ВР призначила позачергові місцеві вибори у трьох районах Черкащини
16 лютого
15:15

На Черкащині обговорили, як протидіяти політичній корупції

12 лютого
12:30 В Каневі експерти обговорять, як протидіяти політичній корупції

11:55

У Черкасах п’яний депутат Рибченко збив свого однопартійця


11:15 Партія вільних демократів змінила лідера
09 лютого
09:25

Юридична консультація. Що треба знайти про відкликання депутата

02 лютого
12:27

Посібник «Навігатор. Корисні та шкідливі поради для роботи Громадської ради» був випущений в Черкасах.

24 січня
17:43 ЦВК призначила на 30 квітня вибори в об'єднаних територіальних громадах
23 грудня
14:28 Обласні радикали здобули посаду і втратили бійця
20 грудня
16:38 У трьох громадах Черкащини обрали голів
04 жовтня
16:04

Польща: В України є шанс і вона повинна ним скористатись.

29 вересня
10:57

Малі міста Польщі. Громадський діалог, як запорука успіху.


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка