02-10-2017
  Поділитись


02-10-2017 16:21

Більшість депутатів Черкаської міської ради використовують соціальні мережі в своїй роботі

Соціальні мережі давно посіли вагоме місце в нашому спілкуванні. Якщо мова йде про інформування про депутатську діяльність, вони дозволяють здійснювати двосторонню комунікацію між депутатами, з однієї сторони, і виборцями, журналістами, громадськими організаціями з іншої.

В рамках моніторингу діяльності депутатів Черкаської міської ради впродовж другого року повноважень ради VIII скликання - «Атестація депутатів місцевих рад» - ми проаналізували, наскільки черкаські депутати активно використовують соціальну мережу Фейсбук з метою інформування про свою діяльність саме в ролі представників Черкаської міської ради.

Станом на 2 жовтня в Черкаській міській раді нараховується 41 депутат. З них 38 мають Фейсбук-акаунти. Не мають власної Фейсбук-сторінки депутати Р.Лола, М.Мирза та В.Соломаха.

Часто ми шукаємо інформацію про публічних осіб у відкритих джерелах інформації, в тому числі в соціальних мережах. Тому ми проаналізували наскільки інформативними є персональні аканти депутатів.

Лише 16 депутатів зазначили в своєму профілі, що вони є депутатами Черкаської міської ради, а 2 вказали, що вони працюються в Черкаській міській раді. Серед них - Артур Акопян, Володимир Бурячинський, Антон Ведула, Ігор Кіта, Тарас Коломієць, Іван Косенко, Станіслав Лукирич, Олексій Мельник, Валерій Міняйло, Ярослав Нищик, Олександр Радуцький, Олексій Романов, Сергій Тищенко, Юрій Тренкін, Микола Фомич, Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Максим Шадловськ

Аналіз сторінок депутатів показує, що 19 депутатів активно використовують соціальну мережу для інформування про свою діяльність, а також забезпечують двосторонній зв’язок, відповідаючи на коментарі та коментуючи дописи. 8 депутатів підтримують свій профіль час від часу, а 11 взагалі не використовують соціальну мережу для інформування про свою діяльність: О.Дишлюк, В.Косяк, І.Кривошеєв, Г.Кузьменко, О.Мельник, С.Очеретній, Р.Петрик, С.Тищенко, Т.Чорнобіль, М.Шадловський, Р.Шевченко. 


Декілька депутатів не лише активно інформують про свою депутатську діяльність, але й позначають своїх колег, журналістів та громадських активістів в своїх дописах, охоплюючи таким чином якомога більшу аудиторію, оскільки ці дописи відображаються в життєписі всіх позначених осіб. Особливо помітна Фейсбук активність секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького та голови комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики Юрія Тренкіна.

Хочеться відмітити депутатів, які активно дописують в Facebook, коментують дописи та відповідають на коментарі: Антон Ведула, Володимир Гриценко, Олександр Згіблов, Руслан Зоря, Павло Карась, Ігор Кіта, Тарас Коломієць, Іван Косенко, Андрій Куча, Станіслав Лукирич, Ярослав Нищик, Олександр Радуцький, Олексій Романов, Іван Сухарьков, Юрій Тренкін, Микола Фомич, Олена Шевченко, Максим Шило.

Алла Юрковська, керівник проектів ЧОО КВУ: “Обрання людини депутатом органу місцевого самоврядування наділяє її певними повноваженнями і статусом. Людина перестає бути просто особистістю, незалежною у своїх вчинках, і втрачає деякою мірою свободу висловлювань, оскільки її думки розцінюються не як персональна думка, а як публічна позиція”.

 

 

 

Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). За реалізацію кампанії «Атестації депутатів Черкаської міської ради» відповідає ЧОО Комітету виборців України.

 

 

https://izbirkom.org.ua/news/attestatsiia-mestnykh-deputatov-29/2017/bilshist-deputativ-cherkaskoyi-miskoyi-radi-vikoristovuiut-sotsialni-merezhi-v-svoyii-roboti/


02.10.2017    CVU official
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
12 лютого
13:15

Приховані медіа-резерви: приватні інтереси депутатів Черкаської міської ради

08 лютого
11:11

Приватні інтереси депкорпусу Черкаської міської ради: що пов’язує депутатів фракцій БПП та ВО «Батьківщина»

02 лютого
13:32 Лише половина депутатів Черкаської міської ради звітує перед виборцями

13:25

Позиція Комітету виборців України, щодо ситуації навколо Черкаської міської Ради

29 січня
18:21

Депутат Черкаської міської ради не задекларував свої доходи

17 січня
16:30 Для виборців міста Черкаси створили онлайн-мапу приймалень депутатів міськради
15 січня
11:27

ЯК ДЕПУТАТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДВІДУВАЛИ СЕСІЇ ВПРОДОВЖ ДРУГОГО РОКУ ПОВНОВАЖЕНЬ

08 січня
13:20

Як депутати Черкаської міської ради відвідували засідання постійних комісій ради

20 грудня
14:55

Недорозпущений виконком: як депутати Черкаської міської ради голосували за розпуск виконавчого комітету


12:50

Протягом листопада-грудня відбулись тренінгів для членів територіальних і дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення перших місцевих виборів 24 грудня 2017 року

15 листопада
11:00

Представники Іваньківської ОТГ вчилися запобігати конфлікту інтересів

31 жовтня
13:21 Результати моніторингу інформування та здійснення прийому виборців депутатами Черкаської міської ради текст аналітичного звіту

13:11

В Черкасах розповіли як депутати міської ради інформують та здійснюють прийом виборців

30 жовтня
13:22 31 жовтня 2017 року відбудеться прес-конференція, присвячена підведенню проміжних підсумків щодо інформування та здійснення прийому виборців депутатами Черкаської міської ради.
27 жовтня
16:33

До виборів готові. Завершились тренінги для членів дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення перших місцевих виборів 29 жовтня 2017 року


16:21

ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПЕРШИХ ВИБОРІВ!

11 жовтня
16:04

Лави черкаських депутатів поповнив Василь Соломаха


15:42

У ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОІНФОРМУЮТЬ ВИБОРЦІВ ПРО НОВИЙ РОЗПОДІЛ ПОВНОВАЖЕНЬ МІЖ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

03 жовтня
19:01

Поліція просить допомогти з пошуком убивць депутата Черкаської міської ради М.Бінусова


17:51

ЧОО КВУ знайомить ОТГ області з основами законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів: Мокра Калигірка


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка