02-10-2017
  Поділитись


02-10-2017 16:21

Більшість депутатів Черкаської міської ради використовують соціальні мережі в своїй роботі

Соціальні мережі давно посіли вагоме місце в нашому спілкуванні. Якщо мова йде про інформування про депутатську діяльність, вони дозволяють здійснювати двосторонню комунікацію між депутатами, з однієї сторони, і виборцями, журналістами, громадськими організаціями з іншої.

В рамках моніторингу діяльності депутатів Черкаської міської ради впродовж другого року повноважень ради VIII скликання - «Атестація депутатів місцевих рад» - ми проаналізували, наскільки черкаські депутати активно використовують соціальну мережу Фейсбук з метою інформування про свою діяльність саме в ролі представників Черкаської міської ради.

Станом на 2 жовтня в Черкаській міській раді нараховується 41 депутат. З них 38 мають Фейсбук-акаунти. Не мають власної Фейсбук-сторінки депутати Р.Лола, М.Мирза та В.Соломаха.

Часто ми шукаємо інформацію про публічних осіб у відкритих джерелах інформації, в тому числі в соціальних мережах. Тому ми проаналізували наскільки інформативними є персональні аканти депутатів.

Лише 16 депутатів зазначили в своєму профілі, що вони є депутатами Черкаської міської ради, а 2 вказали, що вони працюються в Черкаській міській раді. Серед них - Артур Акопян, Володимир Бурячинський, Антон Ведула, Ігор Кіта, Тарас Коломієць, Іван Косенко, Станіслав Лукирич, Олексій Мельник, Валерій Міняйло, Ярослав Нищик, Олександр Радуцький, Олексій Романов, Сергій Тищенко, Юрій Тренкін, Микола Фомич, Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Максим Шадловськ

Аналіз сторінок депутатів показує, що 19 депутатів активно використовують соціальну мережу для інформування про свою діяльність, а також забезпечують двосторонній зв’язок, відповідаючи на коментарі та коментуючи дописи. 8 депутатів підтримують свій профіль час від часу, а 11 взагалі не використовують соціальну мережу для інформування про свою діяльність: О.Дишлюк, В.Косяк, І.Кривошеєв, Г.Кузьменко, О.Мельник, С.Очеретній, Р.Петрик, С.Тищенко, Т.Чорнобіль, М.Шадловський, Р.Шевченко. 


Декілька депутатів не лише активно інформують про свою депутатську діяльність, але й позначають своїх колег, журналістів та громадських активістів в своїх дописах, охоплюючи таким чином якомога більшу аудиторію, оскільки ці дописи відображаються в життєписі всіх позначених осіб. Особливо помітна Фейсбук активність секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького та голови комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики Юрія Тренкіна.

Хочеться відмітити депутатів, які активно дописують в Facebook, коментують дописи та відповідають на коментарі: Антон Ведула, Володимир Гриценко, Олександр Згіблов, Руслан Зоря, Павло Карась, Ігор Кіта, Тарас Коломієць, Іван Косенко, Андрій Куча, Станіслав Лукирич, Ярослав Нищик, Олександр Радуцький, Олексій Романов, Іван Сухарьков, Юрій Тренкін, Микола Фомич, Олена Шевченко, Максим Шило.

Алла Юрковська, керівник проектів ЧОО КВУ: “Обрання людини депутатом органу місцевого самоврядування наділяє її певними повноваженнями і статусом. Людина перестає бути просто особистістю, незалежною у своїх вчинках, і втрачає деякою мірою свободу висловлювань, оскільки її думки розцінюються не як персональна думка, а як публічна позиція”.

 

 

 

Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). За реалізацію кампанії «Атестації депутатів Черкаської міської ради» відповідає ЧОО Комітету виборців України.

 

 

https://izbirkom.org.ua/news/attestatsiia-mestnykh-deputatov-29/2017/bilshist-deputativ-cherkaskoyi-miskoyi-radi-vikoristovuiut-sotsialni-merezhi-v-svoyii-roboti/


02.10.2017    CVU official
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем

03 травня
14:57

Голова Черкаського КВУ вивчав в Італії досвід боротьби з фальсифікацією виборів

16 квітня
14:24

«Атестацію» депутатів місцевих рад за другий рік повноважень завершено

27 березня
11:58

В Черкасах відбулося громадське обговорення щодо перебігу судової реформи


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка