20-12-2017
  Поділитись


20-12-2017 12:50

Вибори в ОТГ. Підготовка пройшла успішно.

Протягом 20-22 листопада і 14-18 грудня проходили тренінги для членів спочатку територіальних, а згодом дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення перших і додаткових місцевих виборів 24 грудня 2017 року. Тренінги відбувались у рамках проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізуються Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).


Тренінги проводили фахівці, які пройшли відповідне навчання у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК. Для Черкаської, Київської, Вінницької і Чернігівської областей такими фахівцями були Тетяна Кавальчук (ГО «Молода Черкащина») і Максим Михлик (Черкаська ОО КВУ). Всього в цих областях відбулось 7 тренінгів, які відвідало близько 400 членів виборчих комісій.


Метою тренінгів є підвищення рівня знань членів виборчих комісій та покращення їх навичок щодо організації та проведення виборів. Під час тренінгів розглядались такі питання організації роботи ВК, як засідання, документування діяльності, розподіл обов’язків та взаємодія ДВК з ТВК,  організація і порядок голосування у приміщенні для голосування та  за місцем перебування та інші. Особлива увага зверталась на порядок підрахунку голосів виборців та складання протоколів.


Під час навчання члени ВК були забезпечені такими навчально-методичними матеріалами, як посібник, пам’ятка та блок-схема процедури підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці. Надані матеріали містять детальну інформацію щодо організації роботи виборчої комісії з метою кращого засвоєння отриманих знань. 
Вперше на подібних навчання учасники отримали флешки з програмою підрахунку бюлетенів і пройшли навчання, щодо використання електронної системи підрахунку голосів виборців. Дана система була розроблена фахівцями ОБСЕ і схвалена ЦВК.


Особливої уваги на цих тренінгах заслуговують рекомендації щодо забезпечення виборчих прав виборців з інвалідністю, похилого віку та інших виборців, які потребують допомоги, що відображено у навчальному посібнику та плакаті, який виготовлений для кожної виборчої дільниці.


Крім того, учасники тренінгів переглянули навчальний фільм, в якому наочно показані основні виборчі процедури.
Для визначення ефективності проведення тренінгів учасникам пропонувалось оцінити їх організацію. Організатори тренінгу також здійснювали моніторинг обізнаності членів ВК до і після навчання з метою визначення корисності проведених заходів.


Зазначені тренінги організовані Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги.


20.12.2017    CVU official
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
28 грудня
19:37 Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 - висновки ЧОО Комітету виборців України

19:00 Черкаська обласна організація Комітету виборців України підбила підсумки проекту "Депутат ХХІ сторіччя"
27 грудня
10:22

Фахівцями Черкаської обласної організації Комітету виборців України продовжуєтся атестація місцевих депутатів.

09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка