08-01-2018
  Поділитись


08-01-2018 13:20

1000 без одного засідання

Черкаська обласна організація Комітету виборців України проаналізувала, як депутати Черкаської міської ради відвідували засідання постійних комісій ради в період з 26.11.2016 по 25.11.2017 - впродовж другого року повноважень*

Депутати працювали в складі 5 комісій:
- з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту (за звітний період відбулося 24 засідання)
- з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища (за звітний період відбулося 33 засідання)
- з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики (за звітний період відбулося 40 засідань)
- з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (за звітний період відбулося 45 засідань)
- з питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням публічних закупівель (за звітний період відбулося 33 засідання)

Найбільшу кількість засідань комісій у відсотковому відношенні –  100% -  відвідали депутати Максим Шило та Василь Соломаха. Проте, якщо для того, щоб досягти такого результату Максим Шило відвідав 33 засідання, то Василь Соломаха – 4 – всі, що відбулися з моменту визнання його депутатом ради.

Якщо рахувати кількість засідань в абсолютних цифрах, то найбільшу кількість засідань відвідали депутати Руслан Зоря, Олександр Савенко та Іван Сухарьков, які є членами комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності і відвідали по 42 засідання з 45, що мали місце в другий рік повноважень Черкаської міської ради.Лідерами антирейтингу є Сергій Тищенко, який не відвідав жодного з 24-х засідань комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту та Володимир Бурячинський, який з’явився лише на одному з 33-х засідань комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища.

Найбільш дисципліновано на засідання комісій ходили представники груп «Громадянська позиція» та «Незалежні». Також до п’ятірки лідерів увійшли фракції партії ВО «Свобода» та Партії вільних демократів і група «БПП-Солідарність».


 

В період з 26.11.2016 по 25.11.2017 6 депутатів змінили комісію: Ведула Антон, Чорнобіль Тетяна, Нищик Ярослав, Скорик Максим, Згіблов Олександр, Петрик Руслан. Тому для статистичного підрахунку враховувався час їх перебування в різних комісіях.

Найбільш дисциплінованими виявилися члени земельної комісії.Найбільшу кількість засідань пропустили члени комісії з питань децентралізації, в якій на кінець звітного періоду залишилось всього 3 депутати.

 

Загалом, за другий рік повноважень Черкаської міської ради депутати відвідали 72% всіх засідань: всі вони разом узяті 999 разів прийшли на засідання комісій.

 


За цей час відбулося 175 засідань комісій, проте лише на 18 з них депутати забезпечили 100% явку. На два засідання з’явилося менше третини всіх депутатів, хоча в порядку денному зазначалися питання на зразок внесення змін до бюджету міста та ПСЕР.
  


А комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту взагалі жодного разу не зібралась в повному складі, завдяки присутності в ній Сергія Тищенка.
* Для аналізу статистичних даних використано протоколи засідань комісій Черкаської міської ради, розміщені на сайті ради станом на грудень 2017 року. Секретар міської ради не підлягав оцінюванню, оскільки не входить до складу жодної з комісій.Публікація створена в рамках проекту «Атестація депутатів місцевих рад»,  який здійснюється за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). Проект спрямовано на підвищення рівня відкритості, прозорості та підзвітності місцевих депутатів, а також збільшення поінформованості громадян, про діяльність представників їх інтересів в місцевих радах. 


08.01.2018    ЧОО КВУ
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
28 грудня
19:37 Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 - висновки ЧОО Комітету виборців України

19:00 Черкаська обласна організація Комітету виборців України підбила підсумки проекту "Депутат ХХІ сторіччя"
27 грудня
10:22

Фахівцями Черкаської обласної організації Комітету виборців України продовжуєтся атестація місцевих депутатів.

09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка