08-01-2018
  Поділитись


08-01-2018 13:20

1000 без одного засідання

Черкаська обласна організація Комітету виборців України проаналізувала, як депутати Черкаської міської ради відвідували засідання постійних комісій ради в період з 26.11.2016 по 25.11.2017 - впродовж другого року повноважень*

Депутати працювали в складі 5 комісій:
- з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту (за звітний період відбулося 24 засідання)
- з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища (за звітний період відбулося 33 засідання)
- з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики (за звітний період відбулося 40 засідань)
- з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (за звітний період відбулося 45 засідань)
- з питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням публічних закупівель (за звітний період відбулося 33 засідання)

Найбільшу кількість засідань комісій у відсотковому відношенні –  100% -  відвідали депутати Максим Шило та Василь Соломаха. Проте, якщо для того, щоб досягти такого результату Максим Шило відвідав 33 засідання, то Василь Соломаха – 4 – всі, що відбулися з моменту визнання його депутатом ради.

Якщо рахувати кількість засідань в абсолютних цифрах, то найбільшу кількість засідань відвідали депутати Руслан Зоря, Олександр Савенко та Іван Сухарьков, які є членами комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності і відвідали по 42 засідання з 45, що мали місце в другий рік повноважень Черкаської міської ради.Лідерами антирейтингу є Сергій Тищенко, який не відвідав жодного з 24-х засідань комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту та Володимир Бурячинський, який з’явився лише на одному з 33-х засідань комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища.

Найбільш дисципліновано на засідання комісій ходили представники груп «Громадянська позиція» та «Незалежні». Також до п’ятірки лідерів увійшли фракції партії ВО «Свобода» та Партії вільних демократів і група «БПП-Солідарність».


 

В період з 26.11.2016 по 25.11.2017 6 депутатів змінили комісію: Ведула Антон, Чорнобіль Тетяна, Нищик Ярослав, Скорик Максим, Згіблов Олександр, Петрик Руслан. Тому для статистичного підрахунку враховувався час їх перебування в різних комісіях.

Найбільш дисциплінованими виявилися члени земельної комісії.Найбільшу кількість засідань пропустили члени комісії з питань децентралізації, в якій на кінець звітного періоду залишилось всього 3 депутати.

 

Загалом, за другий рік повноважень Черкаської міської ради депутати відвідали 72% всіх засідань: всі вони разом узяті 999 разів прийшли на засідання комісій.

 


За цей час відбулося 175 засідань комісій, проте лише на 18 з них депутати забезпечили 100% явку. На два засідання з’явилося менше третини всіх депутатів, хоча в порядку денному зазначалися питання на зразок внесення змін до бюджету міста та ПСЕР.
  


А комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту взагалі жодного разу не зібралась в повному складі, завдяки присутності в ній Сергія Тищенка.
* Для аналізу статистичних даних використано протоколи засідань комісій Черкаської міської ради, розміщені на сайті ради станом на грудень 2017 року. Секретар міської ради не підлягав оцінюванню, оскільки не входить до складу жодної з комісій.Публікація створена в рамках проекту «Атестація депутатів місцевих рад»,  який здійснюється за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). Проект спрямовано на підвищення рівня відкритості, прозорості та підзвітності місцевих депутатів, а також збільшення поінформованості громадян, про діяльність представників їх інтересів в місцевих радах. 


08.01.2018    ЧОО КВУ
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
16 квітня
14:24

«Атестацію» депутатів місцевих рад за другий рік повноважень завершено

27 березня
11:58

В Черкасах відбулося громадське обговорення щодо перебігу судової реформи

26 березня
17:44

Представники Михайлівської та Степанківської ОТГ вчилися запобігати конфлікту інтересів

20 березня
09:13

Представники Зорівської ОТГ вчилися запобігати конфлікту інтересів

17 березня
18:10

В Черкасах презентували результати Атестації депутатів міської ради за другий рік повноважень

06 березня
17:00

Навчання для персоналу Державного реєстру виборців

05 березня
11:54

Пропанові ріки та азотні береги: приватні інтереси депутатів Черкаської міської ради частина 3

12 лютого
13:15

Приховані медіа-резерви: приватні інтереси депутатів Черкаської міської ради

08 лютого
11:11

Приватні інтереси депкорпусу Черкаської міської ради: що пов’язує депутатів фракцій БПП та ВО «Батьківщина»

02 лютого
13:32 Лише половина депутатів Черкаської міської ради звітує перед виборцями

13:25

Позиція Комітету виборців України, щодо ситуації навколо Черкаської міської Ради

29 січня
18:21

Депутат Черкаської міської ради не задекларував свої доходи

17 січня
16:30 Для виборців міста Черкаси створили онлайн-мапу приймалень депутатів міськради
15 січня
11:27

ЯК ДЕПУТАТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДВІДУВАЛИ СЕСІЇ ВПРОДОВЖ ДРУГОГО РОКУ ПОВНОВАЖЕНЬ

08 січня
13:20

Як депутати Черкаської міської ради відвідували засідання постійних комісій ради

20 грудня
14:55

Недорозпущений виконком: як депутати Черкаської міської ради голосували за розпуск виконавчого комітету


12:50

Протягом листопада-грудня відбулись тренінгів для членів територіальних і дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення перших місцевих виборів 24 грудня 2017 року

15 листопада
11:00

Представники Іваньківської ОТГ вчилися запобігати конфлікту інтересів

31 жовтня
13:21 Результати моніторингу інформування та здійснення прийому виборців депутатами Черкаської міської ради текст аналітичного звіту

13:11

В Черкасах розповіли як депутати міської ради інформують та здійснюють прийом виборців


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка