15-01-2018
  Поділитись


15-01-2018 11:27

ЯК ДЕПУТАТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДВІДУВАЛИ СЕСІЇ ВПРОДОВЖ ДРУГОГО РОКУ ПОВНОВАЖЕНЬ


ЧОО КВУ проаналізувала, як відвідували депутати Черкаської міської ради сесійні засідання впродовж другого року своїх повноважень, з 26.11.2016 по 25.11.2017.


За цей час відбулося 26 засідань, на які в цілому було витрачено понад 113 годин: найкоротше (35-те) тривало 10 хвилин, а найдовше (20-ме) – 8 годин.
Ми проаналізували інформацію про участь депутатів у сесійній діяльності, відображену у протоколах засідань ради. Таким чином, в статистиці відображені як О.Одарич, М.Бінусов, так і В.Соломаха.
Вона виявилась не такою вже й однозначною. Справа в тім, що в протоколах фіксується не просто присутні і відсутні на сесіях ради, але й ті з присутніх депутатів, які запізнилися або покинули засідання до його закінчення. Тому ми не просто порахували, хто в скількох засіданнях взяв участь, але й на скільки тривалою ця участь була.


В трійку лідерів в номінації «15 хвилин запізненням не вважається!» увійшли С.Тищенко, В.Бурячинський та П.Карась.*натисніть на зображення для переходу до схеми в infogram

 

Якщо подивитися на лідерів в категорії «Злі ви, піду я від вас!», серед тих, хто покинув сесійне засідання до його закінчення  ми побачимо двох з цих депутатів.

*натисніть на зображення для переходу до схеми в infogram

Один з випадків запізнення і більш раннього уходу із засідання сесії, інакше як анекдотичним і не назвеш. 22 лютого 2017 року відбулося продовження 24 пленарного засідання Черкаської міської ради.
Згідно з протоколом, на нього запізнилося 2 депутати: Костянтин Чернецький та Руслан Петрик. Останній також на додачу покинув зал засідань до завершення сесії.
Якщо подивитися на час, коли ці події відбулися, то вийде, що Р.Петрик прийшов на засідання об 11.12, а покинув його об 11.15, тобто брав участь в сесії ради цілих 3 хвилини. Проте це ще не рекорд, бо К.Чернецький прийшов об 11.20 на засідання, яке о 11.20 же і закінчилося. Тож формально він вважається таким, хто взяв участь в роботі ради, але тривала вона лише декілька секунд.
Олексій МельникПроте і тих, хто запізнився, і ті, хто були на засіданнях з самого початку, і ті, хто їх покинув, статистично відносяться до депутатів, які взяли участь в роботі сесії. Впродовж другого року повноважень Черкаської міської ради лише один депутат взяв участь у всіх сесійних засіданнях – Олексій Мельник.

Проте, ми хотіли б відзначити також того депутата, який взяв участь в найбільшій кількості засідань від початку до кінця – Ярослав Нищик, пропустив 2 засідання за цей час, проте на  ті 24, які він відвідав, він приходив без запізнень і не залишав їх до самого кінця.

 

Руслан ПетрикБезумовним лідером серед депутатів-прогульщиків є Сергій Одарич, якого втім ми б не стали брати до уваги, враховуючи, що він вже склав повноваження. Тому пальма першості переходить наступному за ним депутату, який єдиний з усього депутатського корпусу відвідав менше половини пленарних засідань, пропустивши 54% всіх сесій – Руслану Петрику.

Можна лише привітати фракцію ВО «Батьківщина», якій пощастило мати в своїх лавах і найбільш, і найменш дисциплінованого депутата ради.

Персональні результати депутатів значною мірою вплинули на показник фракцій та груп. Приміром, 100% відсутність Сергія Одарича відправила фракцію ПВД в кінець рейтингу, в той час, як стабільна явка депутатів від ВО «Свобода» забезпечила їм перше місце.

*натисніть на зображення для переходу до схеми в infogram
 

Проте, хочемо відзначити, що на відміну від відвідування засідань постійних комісій ради, депутати досить дисципліновано ходили на пленарні засідання.

 
*натисніть на зображення для переходу до схеми в infogram

 

 

 

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). В місті  Черкаси за реалізацію ініціативи відповідає Черкаська обласна організація Комітету виборців України.

 

 


15.01.2018    CVU official
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
28 грудня
19:37 Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 - висновки ЧОО Комітету виборців України

19:00 Черкаська обласна організація Комітету виборців України підбила підсумки проекту "Депутат ХХІ сторіччя"
27 грудня
10:22

Фахівцями Черкаської обласної організації Комітету виборців України продовжуєтся атестація місцевих депутатів.

09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка