17-03-2018
  Поділитись


17-03-2018 18:10

В Черкасах презентували результати Атестації депутатів міської ради за другий рік повноважень

Черкаська обласна організація Комітету виборців України»в ході круглого столу, презентувала результати оцінки діяльності депутатів Черкаської міської ради протягом другого року повноважень.


Максим Михлик, голова правління ЧОО КВУ: «Результати моніторингу, які презентуються на цьому круглому столі, варто розглядати в першу чергу як інструмент для покращення діяльності депутатського корпусу Черкаської міської ради. Досить часто можна спостерігати емоційну і неврівноважену реакцію на результати дослідження, адже об’єкти моніторингу вбачають намір очорнити і дискредитувати їх в очах суспільства, але наша організація вже 24 роки працює в Україні і головним своїм принципом має неупередженість і незаангажованість. Тому моніторинги, дослідження і аналітика від КВУ - це в першу чергу допомога в покращенні роботи і прагнення до загальної продуктивності діяльності об’єктів моніторингу».


Юрій Тренкін, депутат Черкаської міської ради: «Я згоден з критеріями об’єктивної оцінки – завдяки погляду збоку ми можемо оцінити, де як ми працюємо і що потрібно робити краще. Проте, на мій погляд, суб’єктивну оцінку діяльності депутата можуть давати лише виборці»


За оцінкою організації в Черкаській міській раді тільки 3 депутати відзначені оцінкою «4 балів» - Тарас Коломієць (Партфя вільних демократів), Микола Фомич («Об’єднання Самопоміч») та Максим Шило (ВО «Свобода»). Максимальної оцінки «5» не досяг жоден депутат.  Аутсайдером атестації став Сергій Тищенко, який єдиний отримав «1 бал». Діяльність 9 оцінена негативними «2 балами». 14 депутатів отримали посередні «3 бали».
Експертні оцінки депутатів Черкаської міської ради часто значно відрізнялися від оцінок за об’єктивними показниками. Так, лідерами позитивних оцінок стали депутати від ВО «Свобода» Ярослав Нищик, Антон Ведула та Андрій Куча, а також депутат від Партії вільних демократів Олександр Згіблов. Лідерами негативних оцінок стали Віталій Косяк (Радикальна партія Ляшка) та Руслан Лола (позафракційний).


З оцінками всіх депутатів Черкаської міської ради можна ознайомитися в інфографіці.

 

В ході моніторингу також була створена мапа приймалень депутатів Черкаської міської ради. 


Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). В місті Черкаси за реалізацію ініціативи відповідає Черкаська обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання та про його результати можна дізнатись:
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»
В соціальній мережі Facebook на сторінці: «Местные депутаты. Аттестация».


Контактна особа: Алла Юрковська, Черкаська обласна організація Комітету виборців України, тел. (0472) 36-85-47, e-mail: cvu_ck@ukr.net
 


17.03.2018    CVU
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
28 грудня
19:37 Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 - висновки ЧОО Комітету виборців України

19:00 Черкаська обласна організація Комітету виборців України підбила підсумки проекту "Депутат ХХІ сторіччя"
27 грудня
10:22

Фахівцями Черкаської обласної організації Комітету виборців України продовжуєтся атестація місцевих депутатів.

09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка