07-11-2018
  Поділитись


07-11-2018 11:01

Депутат ХХІ сторіччя. Другий етап.


З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». Майстерні «Інформаційний депутат. Як налагодити конструктивні відносини з громадою» пройшли в 6 областях.
Зокрема в м. Узин (Київської області) 10-11 вересня, у м. Гнівань (Вінницької області) 12-13 вересня, у м. Березівка (Одеської області) 14-15 вересня, у м. Херсон (Херсонської області) 16-17 вересня, в м. Новоукраїнка (Кіровоградської області) 18-19 вересня і 22-23 жовтня у м. Кам’янка (Черкаської області).Під час другого етапу навчання учасники дізнались про громадські консультації і партиципативний бюджет, стратегічне планування розвитку громад, шляхи конструктивної взаємодії з виборцями і жителями громади, залучення молоді до життя громади, створення інституту громадських інспекторів із благоустрою та багато іншого.
Найбільше депутатів цікавили питання запровадження бюджету участі, роботі в соціальних мережах, питання протидії фейковим новинам та активізації громадськості на благо громади.На всі питання учасники отримали кваліфіковані роз’яснення, напрацювали практичні кейси, а також обговорили проблемні питання життя громади і розробили плани на найближче майбутнє.

У роботі майстерень брали участь депутати ОТГ, сільських, міських та районних рад включно із секретарями рад, працівники виконкомів, державних установ і адміністрації, а також місцеві активісти і журналісти. Всього в навчаннях другого етапу прийняло участь близько 120 осіб.Другу майстерню провели досвідчені фахівчині з взаємодії влада-громада Вікторія Феофілова і Тетяна Кавальчук (ГО "Молода Черкащина")

Більш докладно про роботу кожної майстерні і перебіг проекту загалом можна дізнатись на сторінці проекту у мережі Facebook (Депутат XXI сторіччя).


 

Проект "Депутат ХХІ сторіччя" - це унікальний курс навчання, складений з 3-х етапів і спеціально розроблений фахівцями і експертами для новобраних депутатів ОТГ. Майстерні націлені на допомогу депутатському корпусу місцевих рад і включають в себе повний перелік питань, з якими стикаються депутати і їх помічники при щоденній роботі, а також містить стратегічні і тактичні напрямки і поради для втілення задля покращення життя громади.
Проект реалізується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки The National Endowment for Democracy (NED)

 


07.11.2018    CVU official
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
28 грудня
19:37 Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 - висновки ЧОО Комітету виборців України

19:00 Черкаська обласна організація Комітету виборців України підбила підсумки проекту "Депутат ХХІ сторіччя"
27 грудня
10:22

Фахівцями Черкаської обласної організації Комітету виборців України продовжуєтся атестація місцевих депутатів.

09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка