09-11-2018
  Поділитись


09-11-2018 13:13

Депутат ХХІ сторіччя. Третій етап


Протягом жовтня  відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади».


Зокрема в м. Узин (Київської області) 1-2 жовтня, у м. Гнівань (Вінницької області) 3-4 жовтня, у м. Березівка (Одеської області) 5-6 жовтня, у м. Херсон (Херсонської області) 7-8 жовтня, в м. Новоукраїнка (Кіровоградської області) 9-10 жовтня і 24-25 жовтня у м. Кам’янка (Черкаської області).


Під час третього етапу навчання учасники дізнались про становлення представницької демократії в світі, про екстрактивні та інклюзивні державні інститути, про шість форм влади, про ринок землі як ознаку інклюзивності інститутів влади, про інструменти дослідження і розвитку людського ресурсу громади та інше.
Особливо цікавою тема майстерні стала для депутатів і керівників рад, які намагаються впровадити у свою діяльність сучасні наукові підходи.Важливо відмітити , що для вирішення завдань тренінгу знадобилися знання набуті у двох попередніх майстернях. Зокрема - навички створення проектів документів ради, інформування населення, залучення громадськості до вирішення актуальних проблем та інше.Наприкінці кожної майстерні учасники намалювали портрет члена громади та визначили його потреби та як їх можна реалізувати, а також розробляли план вирішення проблем громади, зокрема стихійних сміттєзвалищ, бездомних собак, проблему з громадським транспортом та ін.У роботі майстерень брали участь депутати ОТГ, сільських, міських та районних рад включно із секретарями рад, працівники виконкомів, державних установ і адміністрації, а також місцеві активісти і журналісти. Всього в навчаннях другого етапу прийняло участь близько 110 осіб.Третю майстерню провели досвідчені експерти  Микола Макуха та Марина Макуха, які крім іншого зацікавили усіх учасників навчань книгою «Чому нації занепадають?»Наприкінці майстерні всі учасники навчання отримали сертифікати, а ті, хто взяв  участь у всіх трьох майстернях, отримали дипломи, які засвідчують, що кожен із них і є - «Депутат XXI сторіччя».Більш докладно про роботу кожної майстерні і перебіг проекту загалом можна дізнатись на сторінці проекту у мережі Facebook (Депутат XXI сторіччя).


Проект "Депутат ХХІ сторіччя" - це унікальний курс навчання, складений з 3-х етапів і спеціально розроблений фахівцями і експертами для новобраних депутатів ОТГ. Майстерні націлені на допомогу депутатському корпусу місцевих рад і включають в себе повний перелік питань, з якими стикаються депутати і їх помічники при щоденній роботі, а також містить стратегічні і тактичні напрямки і поради для втілення задля покращення життя громади.
Проект реалізується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки The National Endowment for Democracy (NED)


09.11.2018    CVU official
  Поділитись


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?

ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодПартнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
28 грудня
19:37 Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 - висновки ЧОО Комітету виборців України

19:00 Черкаська обласна організація Комітету виборців України підбила підсумки проекту "Депутат ХХІ сторіччя"
27 грудня
10:22

Фахівцями Черкаської обласної організації Комітету виборців України продовжуєтся атестація місцевих депутатів.

09 листопада
13:13

Протягом жовтня відбувся третій етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя». В 6 областях Центральної і Південної України пройшли майстерні «Мисли глобально – дій локально: Світовий досвід для розвитку громади»

07 листопада
11:01

З початку вересня розпочався другий етап навчань депутатів місцевих рад в рамках проекту «Депутат ХХІ сторіччя»


09:16

Представники Зорівської, Степанківської та Михайлівської ОТГ почали розробку «дорожньої карти» впровадження практик громадської участі

17 жовтня
13:38

Мрії про майбутнє: ОТГ Черкащини провели ярмарки ідей для розвитку громади


13:32

Якою буде Михайлівська громада через 5 років: в ОТГ відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

08 жовтня
13:53

В Степанках відбувся ярмарок ідей для розвитку громади

31 липня
11:29

Познайомитися з сусідами по громаді та спільно долучитися до розвитку ОТГ – мета наступного етапу проекту «РІЗНІ СЕЛА - ОДНА ГРОМАДА»

30 липня
10:53

Черкаська організація КВУ провела серію прес-сніданків для журналістів, на тему судової реформи в Україні

25 липня
13:28 Черкаська ОО КВУ анонсує серію прес-сніданків на тему судової реформи в Україні
23 червня
13:48

В Черкасах презентували результати моніторингу дотримання антикорупційного законодавства депутатами Черкаської міськради

22 червня
12:20

Черкаська обласна організація Комітету виборців України 19 червня провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та громадських активістів

20 червня
16:27 ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ
11 червня
16:42

11 червня у м. Черкаси відбулася прес-конференція Черкаської обласної організації КВУ присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

25 травня
11:23

Об’єднані територіальні громади області вчилися методикам громадської участі в розвитку сіл

11 травня
09:19

27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква пройшла майстерня «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».


09:15

«Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». Початок. Вінниччина.

04 травня
08:48

На Черкащині вчитимуть ОТГ використовувати партисипативні практики для вирішення місцевих проблем


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:


RSS
       
Цей веб-сайт створено в рамках проекту ЧОО Комітету виборців України

 

Веб-розробка